Parafia Matki Boskiej Królowej Męczenników w Bydgoszczy
MENU

Strona główna

  Varia

Ks. TOMASZ SZALA
 
Ojciec MARCIN WRZOS (OMI) 
 
 

 

 
WYSZUKIWARKA
 
 

admin:    wojczak@plusnet.pl
Gadu-Gadu - statusgadu-gadu
 

PRYMICJE
  Dodano 2009-12-19

PODWÓJNE PRYMICJE

       

W niedzielę 27 czerwca 2004 na Mszy św. o 10.00 uroczystą Mszę św. prymicyjną oprawił neoprezbiter ks. Tomasz Szala. Po Mszy św. udzielił wszystkim zgromadzonym prymicyjnego błogosławieństwa.

Ks. TOMASZ SZALA jest naszym parafianinem. Ukończył Seminarium Duchowne w Gdańsku a święcenia kapłańskie otrzymał 26. czerwca w Katedrze w Gdańsku-Oliwie. Jako motto kapłańskiego życia umieścił na obrazku prymicyjnym następujący napis: „Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu”.

W niedzielę 27 czerwca 2004 na Mszy św. o 13.00 uroczystą Mszę św. prymicyjną oprawił neoprezbiter o. Marcin Wrzos. Po Mszy św. udzielił wszystkim zgromadzonym prymicyjnego błogosławieństwa.

 

Ojciec MARCIN WRZOS (OMI) jest naszym parafianinem. Ukończył Seminarium Duchowne w Zgromadzeniu Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej (OMI). Święcenia kapłańskie otrzymał dnia 19 czerwca 2004 roku w Klasztorze Oblatów w Obrze. Jako hasło zakonnego życia umieścił na obrazku prymicyjnym następujący napis: „Potrzeba, by On wzrastał, a ja się umniejszał”.

Tekst i foto:  Mieczysław Pawłowski

 

     PARAFIA  MATKI  BOSKIEJ  KRÓLOWEJ  MĘCZENNIKÓW